• 31
  • 1399/04/03
  • 183
بهترین برنامه ها و اپلیکیشن های ویرایش و ادیت عکس گوشی اندروید

بهترین برنامه ها و اپلیکیشن های ویرایش و ادیت عکس گوشی اندروید

احتمالاً برای شما پیش آمده است که چندین مرتبه عکس گرفته باشید ولی هیچ کدام از آنطور که دوست دارید نباشد و به اصلاح به دل شما نشیند.مشکل از کجاست؟ مشکل میتواند از رنگ، روشنایی و یا موقعیت شما نسبت به دوربین باشد.

اما مشکل هرچیزی که باشد، میتوان آن را با استفاده از اپلیکیشن های و برنامه های ویرایش عکس برطرف کرد، اما در حال حاضر که تعداد زیادی اپلیکیشن ویرایش عکس وجود دارد انتخاب مناسبترین اپلیکیشن سخت میشود،در ادامه به معرفی بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس برای گوشی موبایل اندروید و ویژگی های هر کدام از آنها میپردازیم.

1-اپلیکیشن فتوشاپ اکسپرس (Photoshop Express)

اولین اپلیکیشن که قصد معرفی آن را داریم است که یکی از بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس برای اندروید به دلیل رابط کاربری و قابلیت های با استفاده آسان محسوب میشود. که با این قابلیت ها یی که دارد مطمئناً یکی از بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس(اگر بهترین برنامه عکس برای اندرویدی نباشد) محسوب میشود و دارای قابلیت های پایه ای (مانند برش عکس ، چرخش عکس ، معکوس کردن عکس و تغییر اندازه در تصویر) و موارد دیگر میباشد. دانلود آن رایگان است اما برخی از ویژگی ها این نرم افزار فقط در صورت ورود به سیستم با Adobe ID قابل استفاده میباشد.

قابلیت ها و ویژگی های فتوشاپ اکسپرس 

لکه ها و گرد و غبار را از روی تصاویر با یکبار لمس کردن صفحه حذف نمایید

دارای 15 نوع فریم مختلف برای عکس است که می توانید بر اساس سلیقه آن را انتخاب نمایید.

به راحتی می توانید متن را بر روی تصویر اضافه کنید.

دارای فیلترهای اضافی برای تفریح اضافه نمایید.

می توانید ابهام و تاری موجود در بعضی عکس های را کاهش دهید.

 

2- اپلیکیشن پیکسار فوتو استدیو (Picsart Photo Studio)

دلیل اصلی معرفی این اپلیکیشن کامل بودن آن برای ویرایش عکس ها میباشد. بدون شک، این یکی از بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس رایگان میباشد. به دلیل وجود قابلیت ترکیب عکس، ابزارهای مختلف و دوربین PicsArt موجود در این اپلیکیشن بسیار جالب است که میتوانید از آن استفاده نمایید، همچنین دانلود و استفاده از این اپلیکیشن رایگان است.

قابلیت ها و ویژگی های پیکسار فوتو استدیو 

ترکیب عکس این اپلیکیشن به شما 100 قالب رایگان برای استفاده میدهد.

این برنامه دارای ابزاری است که انواع برش را در عکس ایجاد نماید، متنی را بر روی تصویر اضافه کند، تصویر را برش دهد، کشش، ایجاد شباهت در عکس و منحنی ها را تنظیم کند.

Cutout Tool به شما امکان می دهد برچسب های دلخواه بسازید و به اشتراک بگذارید.

PicsArt Draw دارای برش های قابل تنظیم و ابزار طراحی عالی است.

دوربین PicsArt به شما امکان می دهد با جلوه های زنده عکس بگیرید.

3- اپلیکیشن فوتو دایرکتور (PhotoDirector)

فوتو دایرکتور یکی از کاربرپسندترین برنامه های ویرایش عکس برای اندروید است. رابط کاربری آن بسیار زیبا و آسان است.بنابراین به راحتی میتوانید ویرایش های مورد نظر خود را انجام دهید.این اپلیکیشن کلیه قابلیت های اصلی که یک اپلیکیشن ویرایش عکس معمولی و حتی بیشتر از آن را دارا میباشد. این اپلیکیشن دوربین درون برنامه ای دارد تا بتوانید افکت ها و جلوه های مختلف را به عکس که به صورت زنده میگیرد اضافه نمایید. همچنین، می توانید عکس های خود را ویرایش کرده و فوراً در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

قابلیت ها و ویژگی های اپلیکیشن فوتو دایرکتور

یکی از بهترین برنامه های عکس برای اندروید که قابلیت تغییر اندازه عکس ، برش یا کراپ ، اضافه کردن متن ، ویرایش پس زمینه و تغییر روشنایی عکس ها را دارا میباشد.

شما میتوانید جلوه های عکس را هر کجا که می خواهید اضافه نمایید.

شما میتوانید افکت های HDR را به عکس ها اضافه نمایید تا عکس های سفری خوبی را بگیرید.

بهبود و تنظیم رنگ تصویر خود را با ویژگی های ویرایش رنگ

ابزارهای روتوش این اپلیکیشن به شما امکان می دهد جلوه های تصویری تخیلی را برای عکس خود ایجاد کنید.

4- اپلیکیشن اسنپسید (snapseed)

این نرم افزار قدرتمند ایمن و یکی دیگر از بهترین برنامه های ویرایش عکس برای اندروید است. دانلود آن رایگان است. همچنین، بدون داشتن آگهی تبلیغاتی است که یکی از دلیل برای نصب این برنامه میباشد، این است که فیلترهای مختلفی برای اصلاح تصویر دارد. علاوه بر این، استفاده از آن بسیار آسان بوده و ابزارهایی که در اختیار شما قرار می دهد کار شما را آسان می کند.

قابلیت ها و ویژگی های اپلیکیشن اسنپسید

تصویر را با کنترل دقیق تنظیم کنید.

برش و چرخش تصویر، تغییر اندازه فونت ها، اضافه کردن فریم ها با این برنامه بسیار آسان است.

یک بوکه زیبا به تصاویر خود اضافه کنید.

شما می توانید متن ساده یا با استایل ها یا حالت های مختلف را به عکس خود اضافه کنید. انتخاب باشماست.

رنگ را با ابزارهای مختلف تنظیم کنید با قابلیت های مختلف

5- اپلیکیشن ایربراش (AirBrush)

این اپلیکیشن ویرایش عکس دارای قابلیت های گوناگونی است و طراح آن مدعی است که بهترین اپلیکیشن ویرایش عکس برای اندروید میباشد. ابزارهای کاربر پسند و فیلترهای عالی آن ویرایش خوب و زیبایی را ارائه می دهند. دلیل اصلی که ما این برنامه را در لیست بهترین برنامه های ویرایش عکس برای اندروید قرار داده ایم همین مورد است. هر ویژگی آن میتواند برای شما جذاب و زیبا باشد. اگر شما کسی هستید که دوست دارد چهره شما در عکس اصلاح نمایید، پس این اپلیکیشن برای شما مناسب خواهد بود.

قابلیت ها و ویژگی های اپلیکیشن ایربراش

با استفاده از این برنامه می توانید جوش ها و لکه هایی را که در تصویر قابل مشاهده است حذف کنید. با رفع جوش های آن می توانید آنها را به راحتی از بین ببرید.

به راحتی دندان های خود را سفید کنید و پوست خود را زیبا نمایید.

ابزار ویرایش "تاری" به شما این امکان را می دهد تا هر عکس را روتوش نمایید و بتوانید عمق بیشتری به آن بدهید و آن را بهتر نمایید.

این برنامه دارای فناوری ویرایش در زمان واقعی است. قبل از گرفتن سلفی ، می توانید آن را با ابزارهای آن ویرایش کنید.

فیلترهای زیبایی آن برای بهبود تصاویر به گونه ای طراحی شده اند که می توانند جلوه بیشتری از آن داشته باشند.

6- اپلیکیشن تولزویز فوتوز پرو (Toolswiz photos pro)

با بیش از 200 ابزار جذاب، تولزویز فوتوز یک اپلیکیشن ویرایش عکس عالی است که در افزودن فیلترها، تنظیم اشباع رنگ ها و ساخت عکس های ترکیبی بسیار مناسب است. در حقیقت، این یکی از بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس برای اندروید است و از هر برنامه دیگری امکانات بیشتری دارد. و از همه مهمتر دانلود و استفاده از آن رایگان است.

قابلیت ها و ویژگی های اپلیکیشن تولویز فوتوز پرو

این اپلیکیشن فیلترهای مختلفی دارد و هر کدام از آنها عالی هستند.
رایگان برای دانلود و برای استفاده ساده است.
رابط کاربری آن زیبا ، شیک ، اما به طرز شگفت آور ساده است.
کلیه ابزارهای ویرایش اولیه و پیشرفته گنجانده شده است.

7- اپلیکیشن یوکم پرفکت (Youcam Perfect)

این اپلیکیشن را مطمئنا میتوان جز یکی از بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس قرار داد. که می توانید به راحتی در عرض چند ثانیه عکس مورد نظر شما را ویرایش کند. می توانید تصاویر خود را ویرایش کنید، هرطور که دوست دارید آن را زیبا نمایید و قاب ها و کلاژها را با مجموعه کاملی از یک ابزار اضافه کنید. نیازی به گفتن نیست که این برنامه برای دانلود و استفاده رایگان است.

قابلیت ها و ویژگی های یوکم پرفکت

با این اپلیکیشن هر تغییری که مدنظر دارید میتواند بر روی عکس های خود اعمال نمایید. می توانید پس زمینه را محو کنید، تصویر را تار کنید، ابعاد عکس را تغییر دهید، آن را برش داده و بچرخانید و غیره

شما میتوانید با تغییر شکل چهره خود، صاف کردن پوست، در عکس های خود زیبایی آن را بیشتر نمایید. همچنین سیاهی زیر چشم خود را با استفاده از ابزار های این اپلیکیشن برطرف نمایید.

ابزار حذف این اپلیکیشن انتخاب های نامحدودی در این زمینه به شما میدهد. می توانید پس زمینه یا هر چیزی را که همراه با عکس هست را حذف نمایید.

ویژگی لبخند (Smile) به شما امکان می دهد لبخندی زیبا را به عکس هایی که میخواهید اضافه نمایید.

برس جادویی(Magic brush) می تواند برچسب های عالی را به تصاویر شما اضافه کند.

8- اپلیکیشن پیکسلر (Pixlr)

پیکسلر که اقلب با نام Pixlr Express شناخته میشود یکی از برنامه های محبوب ویرایش عکس برای اندروید است. با داشتن رابط کاربری عالی و قابلیت های پویا، میتواند بر اساس نیاز شما یکی از بهترین برنامه های ویرایش عکس باشد، نکته عالی در مورد این برنامه این است که دارای ویژگی هایی بسیار کاربردی و مفیدی در آن است.

قابلیت ها و ویژگی های پیکسلر

شما با استفاده از قابلیت color splash تغییرات خود را فقط بر روی یک رنگ خاصی از عکس ایجاد نماید. همچنین با استفاده از قابلیتFocal blur میتوانید تغییرات مورد نظر خود را ایجاد نمایید.

هنگام افزودن افکت انتخاب و گزینه های زیادی را برای ایجاد تغییرات مورد نظر خود در اختیار خواهید داشت.

می توانید افکت های مورد علاقه خود به لیست علاقمندی هایتان اضافه نموده و به محز بروزرسانی های جدید این اپلیکیشن از آن مطلع شوید.

تغییر اندازه مختلف را با استفاده از این اپلیکیشن بر روی عکس خود ایجاد نمایید.

میتوانید متن با ویژگی های مختلفی را به عکس های خود اضافه نمایید و از فونت های مختلفی برای آن استفاده نمایید.

به راحتی می توانید تصاویر خود را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، توییتر یا فیس بوک با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

9-اپلیکیشن فوتو لب(Photo Lab)

اگر می خواهید تصویر شما از هر لحاظ جذاب باشد، اپلیکیشن فوتو لب می تواند به شما کمک کند. اپلیکیشن فوتو لب با داشتن مجموعه ای از 900 افکت مختلف به راحتی می توانید در لیست بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکاسی برای اندروید قرار بگیرید. تمام ابزارهای و قابلیت های مهم برای ویرایش عکس در آن وجود دارد. بنابراین لازم نیست نگران این موضوع باشید.

قابلیت ها و ویژگی های فوتو لب

بهترین فریم و قالب را برای عکس خود انتخاب کنید. شما می توانید هر قاب را که در این اپلیکیشن وجود دارد را انتخاب نمایید.

با قابلیت مونتاژ عکس چهره(face photo montage) می توانید به راحتی چهره خود را آنطور که دلخواه شماست تغییر دهید.

از فیلترهای مختلف عکس مانند سیاه و سفید، رنگ روغن، درخشندگی نئونی و موارد دیگر برای عکس های خود استفاده کنید.

رابط کاربری این اپلیکیشن زیبا و ساده است. بنابراین یادگیری نحوه عملکرد برنامه برای شما آسان خواهد بود.

افکت های ارائه شده توسط این اپلیکیشن به اندازه ای واقعی و زیبا هستند که شما را وادر میکند که بارها و بارها از برنامه استفاده کنید.

10-اپلیکیشن وسکو لب(VSCO cam)

اگرچه این اپلیکیشن در ابتدا به صورت پولی ارائه شده بود اما در حال حاضر این اپلیکیشن وسکو کم برای استفاده کاملا رایگان است. فیلترهای آن از بسیاری از اپلیکیشن ها بهتر بوده است. این مورد را در نظر داشته اما آنها ارزش آن را دارند. یکی از دلایلی که ما این برنامه را توصیه می کنیم این است که این برنامه ابزارهای زیادی برای زیبا سازی تصویر شما ارائه میدهد.

قابلیت ها و ویژگی های وسکو لب

تصویر خود را با استفاده از تنظیمات از پیش تعریف شده جذاب ویرایش کنید.

استفاده از این اپلیکیشن کار سختی نیست زیرا رابط کاربری کاربر پسند است.

این شامل ابزارهایی مانند روشنایی ، کنتراست ، رنگ ، برش ، سایه ، چرخش ، وضوح ، اشباع و نکات برجسته است. که این ابزارها حتی برای یک متخصص در زمینه ویرایش عکس هم کافی میباشد.

 

11-اپلیکیشن فلیکر(Flicker)

نکته ای که در مورد فلیکر وجود دارد این است که نه تنها یکی از بهترین برنامه های ویرایش عکس برای اندروید، بلکه برای آپلود، به اشتراک گذاری تصاویر خود از هر دستگاهی نیز مناسب است. بنابراین برنامه به همان اندازه پویا خواهد بود. ابزارهای پیشرفته ای که در اختیار دارد مطمئناً به شما در ویرایش کمک می کند.

قابلیت ها و ویژگی های فلیکر

تمام تصاویر خود را بارگذاری کرده و ذخیره سازی نمایید.

عکس های خود را با اضافه کردن فیلترها و فریم های مختلف جذاب نمایید.

طیف گسترده ای از ابزار را ارائه دهید. بنابراین می توانید تصاویر را برش داده، آنها را بچرخانید و آنطور کامل تغییر دهید.

رابط کاربری ساده و راحت برای استفاده دارا میباشد.

به آسانی عکس های خود را با استفاده از این برنامه مدیریت نمایید.

12-اپلیکیشن گوگل فوتوز (Google Photos)

این یک اپلیکیشن بسیار خوب برای افراد علاقه مند به عکاسی است، یک گالری عکس بسیار جذاب از گوگل است. اگر از افراد علاقه مند به عکاسی هستید این اپلیکیشن به شما در مدیریت و دسته بندی مناسب عکس هایتان به شما کمک می کند. این برنامه با داشتن فضای ذخیره سازی نامحدود و ابزار پیشرفته ویرایش عکس، اپلیکیش بسیار کاربردی میباشد که به صورت رایگان میتوانید آن را دانلود و استفاده نمایید.

قابلیت ها و ویژگی های گوگل فوتوز

می توانید از عکس های خود به صورت خودکار نسخه کلاژ، انیمیشن، فیلم بگیرید. یا اگر بخواهید میتوانید به صورت خودکار ایجاد نمایید.

با استفاده از ابزارهای ویرایش پیشرفته و قدرتمند، میتوانید به صورت نامحدود ویرایش های خلاقانه ایجاد نمایید.

از فضای نامحدودی ذخیره سازی که برنامه ارائه می دهد لذت ببرید.

عکس های خود را فوراً با هر شماره تلفن یا ایمیل (درست از این برنامه) به اشتراک بگذارید.

13-اپلیکیشن کایمرا(Cymera)

اپلیکیشن دیگری است که می توانید برای ویرایش عکس دانلود نمایید این اپلیکیشن قابلیت بیوتی کمرا (Beauty Camera)، فیلترهای عالی، استیکرها و ابزار ویرایش عکس پیشرفته را دارا میباشد. که همه این موارد باعث میشود که این یکی از محبوبترین اپلیکیشن های رایگان باشد.

قابلیت ها و ویژگی های کایمرا

ابزارهای اختصاصی برای برطرف کردن معایب پوست. با این ابزارها چین و چروک و جوش صورت و تیرگی های بر روی پوست را از بین ببرید.

فیلترها و افکت های بسیار جذاب زیبایی ایجاد کنید

7 نوع مختلف از لنز دوربین برای عکس برداری در این اپلیکیشن وجود دارد، حالت سایلنت(silent mode) یک قابلیت بسیار خوب است در این اپلیکیشن است که بدون ایجاد صدا و مزاحمت برای اطرافیان عکس میگیرید.

ابزار های ویرایش عکس سریع (روشنایی، کنتراست، برش و چرخش) موجود است.

عکس های خود را در شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید.

14-اپلیکیشن فوتوگرید(PhotoGrid)

یکی دیگر از اپلیکیشن های رایگان که قابلیت های بسیار خوبی را ارائه میدهد. با استفاده از فوتوگرید شما میتوانید عکس های خود را باهم تلفیق کرده و در شبکه های مختلف اجتماعی به اشتراک گذارید. اینها فقط بخشی از قابلیت های این اپلیکیشن است.شما میتوانید به عکس های خود فیلترهای مختلف، رنگ عکس ها را رندتر و با اضافه نمودن استیکر آنها را جذاب تر نمایید. به طور کلی هر قابلیت که شما از یک اپلیکیشن ویرایش عکس انتظار داشته باشید در فوتوگرید وجود دارد.

قابلیت ها و ویژگی های فوتوگرید

دارای بیش از 300 قالب کولاژ و ترکیب عکس میباشد، که میتوانید این قالب ها را به شکلی که میپسندید شخصی سازی کنید.

انواع استیکرها، پس زمینه ها، نقاشی های دیواری، متون بی نظیر را اضافه کنید. همچنین، می توانید کنتراست، روشنایی و طرح تصویر را به راحتی تنظیم کنید.

جدیدترین فناوری تشخیص چهره به شما کمک می کند این اپلیکیشن به شما این امکان را میدهد تا چین و چروک ها را برطرف کرده و لکه ها را از بین ببرید. شما می توانید این کارها را فوراً و فقط با یک بار لمس انجام دهید.

تمام ابزار های پایه ای ویرایش عکس وجود دارد.

بیش از 200 فیلتر (از جمله یکپارچه سازی با سیستم عامل، چشم انداز، هاله، درخشان) می توانند به عکس شما وصل شوند. به علاوه، این برنامه دارای بیش از دویست نوع مختلف پس زمینه است.

 

15-اپلیکیشن رتیکا(Retrica)

رتیکا یکی از بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس برای اندروید میباشد، این اپلیکیشن تمام ویژگی های مورد نیاز برای بودن در لیست بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس را دارا میباشد. این نرم افزار با ابزارهای کارآمد خود برای گرفتن عکس های سلفی ، شخصی سازی تصاویر و به اشتراک گذاری آنها با دوستانتان مناسب است. برخی از جذاب ترین فیلترها را باز کرده و عکس های خود را زیبا کنید.

قابلیت ها و ویژگی های رتیکا

این اپلیکیشن بیش از 100 فیلتر را  برای انتخاب به شما ارائه میدهد تا هر کدام که دوست دارید را انتخاب کنید.

چند عکس بگیرید و در کوتاهترین زمان ممکن آنها را باهم ترکیب نمایید.

این اپلیکیشن دارای 100 استیکر مختلف برای ویرایش عکس های شما میباشد. تمام تغییرات مختلفی که مایل هستید را به فیلم و عکس های خود اعمال کنید.

عکسهای سلفی خود را در شبکه های اجتماعی و موارد دیگر بارگذاری کنید.

این اپلیکیشن میلیون ها روش را برای جذاب کردن عکس های خود به شما ارائه میدهد.

 

16-اپلیکیشن بیوتی پلاس(BeautyPlus)

با شنیدن نام این اپلیکیشن می توانید حدس بزنید که هدف اصلی آن زیباتر کردن صورت شما میباشد. عکس های سلفی بی شماری تا به امروز توسط این اپلیکیشن ویرایش شده است. دلیلی عملکرد بسیار خوب این اپلیکیشن در ویرایش عکس ها همکاری برنامه نویس این اپلیکیشن با آرایشگران و عکاسان حرفه ای در تولید و ارتقا این اپلیکیشن میباشد. به همین دلیل این برنامه از هر نظر دارای ویژگی های بی نظیری میباشد. بنابراین ما هیچ شکی در قرار دادین این اپلیکیشن ما بین بهترین اپلیکیشن ها ویرایش عکس برای اندروید قرار دهیم.

قابلیت ها و ویژگی های بیوتی پلاس

قابلیت بیوتی کمرا(beauty camera) می توانند چهره شما را در عکس های سلفی درخشان تر و زیباتر نمایید.
جوش ها و لکه های صورت خود را به راحتی با قابلیت blemish remover برطرف نمایید
تیرگی و سیاهی زیر چشم را به راحتی با ابزارهای این اپلیکیشن برطرف نمایید.

ویرایشگر زیبایی با سفید کردن دندان ها شما لبخندتان را زیبا می کند.

شما میتوانید عکس های خود را با برش آنها، تغییر اندازه و چرخاندن آنها ویرایش کنید. فیلترهای مختلف را به آن اضافه کنید و از آن لذت ببرید.

17-اپلیکیشن کمرا 360 (Camera360)

این اپلیکیشن با داشتن رابط کاربری کاربرپسند خود و قابلیت عکاسی 360 درجه دوربین یکی دیگر از بهترین برنامه های ویرایش عکس برای اندروید است که با قابلیت بیوتی کمرا(Beauty Camera) بی نظیر خود باعث زیبایی شما می شود. همچنین، کار با آن سخت نیست. و هر قابلیتی که شما انتظار داشته باشید را به شما ارائه میدهد.

قابلیت ها و ویژگی های کمرا 360

استیکرهای زیبای سه بعدی تصاویر خلاقانه و خنده دار ایجاد می کنند.

بیش از 100 فیلتر بسیار خوب میباشد، که هر تغییرات خود که دوست دارید را انجام دهید.

استیکر های زیادی را در اختیار شما قرار میدهد و می توانید از هر یک از آنها استفاده کنید.

دوربین زیبایی آرایش در زمان واقعی می تواند نیاز شما را به شما بدهد. از چشم تا لب ، همه چیز را کامل می کند.

رابط کاربری بصری دلپذیر است.

18-اپلیکیشن پیک لب(PicLab)

آخرین اپلیکیشنی که قصد معرفی به شما را داریم Piclab است. قابلیت های مشابه با اپلیکیشن های قبلی دارد، این یکی نیز پویا ، راحت است و ویژگی های زیادی را ارائه می دهد. با آن چه کار می کنید و چه چیزی ارائه می دهد؟ به طور خلاصه، همه چیز مورد نیاز شما را ارائه می دهد.

قابلیت ها و ویژگی های پیک لب

از میان انواع مختلف فونت های این اپلیکیشن فونت مورد نظرخود را انتخاب و به تصاویر خود اضافه کنید. علاوه بر این ، درصد شفافیت متن و عکس را به راحتی تنظیم کنید.

زیباترین فیلترهایی عکس که میتوانید بیابی را به عکس های خود اعمال کنید.

ابزارهای ترسیم به شما امکان می دهد تا برخی از یادداشت ها یا زیرنویس ها را روی تصاویر خود ترسیم کنید.

به راحتی می توانید میزان روشنایی ، کنتراست ، اشباع رنگ ، تاری، و نور بیش از حد در عکس ها را تنظیم نمایید.

تعدادی از بهترین استیکر های عکس را در اختیار داشته باشید.