0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

هوآوی HUAWEI

دسته بندی و سری گوشی های هوآوی را بشناسید.

شرکت هوآوی در سال 1987 توسط رن ژنگفی تاسیس شد. که در ابتدا فقط بر روی ساخت سویچ کامپیوتری تلفن متمرکز بوده است و در ادامه فعالیت خود را به ساخت شبکه های ارتباطی، ارائه خدمات مشاوره ای و عملیاتی و سرمایه گذاری در شرکت های داخل و خارج از چین گسترش داده است.
در حال حاضر هوآوی در 170 کشور دنیا خدمات و محصولات خود را ارائه میدهد، و در سال 2012 به عنوان بزرگترین شرکت ارتباطی در جهان معرفی شده است و در سال 2018 توانست جایگاه شرکت اپل را به عنوان دومین شرکت ارتباطی در جهان بعد از سامسونگ تصاحب کند.


 

تاریخچه فعالیت هوآوی در زمینه تلفن همراه

هوآوی فعالیت خود در زمینه تولید گوشی های تلفن را ژوئن 2003 آغاز کرد و تا سال 2004 از اولین تلفن خود با نام C300 و همچنین اولین گوشی هوشمند اندرویدی خود را در سال 2009 رونمایی کرد. در سپتامبر 2012، هواوی اولین تلفن 4G خود را با نام Ascend P1 S به بازار عرضه کرد.
در دسامبر 2013، هواوی برند Honor را که یک برند مستقل میباشد را در چین معرفی نمود و همچنین اولین تبلت خود با نام MediaPad X1 و گوشی هوشمند Ascend G6 خود با تکنولوژی 4G را معرفی نمود.
در ادامه قصد داریم شما را با برندهای و سری های اصلی شرکت هوآوی آشنا کنیم.

 

گوشی های سری P هوآوی

گوشی های سری P هوآوی(که در گدشته با نام سری Ascend P نامیده میشد) مربوط به بهترین گوشی های هوشمند رده بالا اندرویدی است که توسط هواوی تولید شده است. سری P قبلاً به عنوان بخشی از برند بزرگتر Ascend هوآوی به بازار عرضه می شد، اما از گوشی P8 به بعد از برند Ascend جدا شده است.
در شرایط و قوانین فعلی شرکت هوآوی، گوشی های سری P به عنوان گوشی های پرچم دار این شرکت به بازار ارائه میشود و سعی در ارتقا و گسترش فناوری های معرفی شده در گوشی های سری Mate را دارد. گوشی های سری P بیشتر تمرکز خود را  برروی عملکرد و کیفیت دوربین دارند.
همچنین هواوی از سال 2016 و در عرضه گوشی هوآوی P9، این شرکت همکاری مشترک مهندسی خود را با شرکت آلمانی Leica  آغاز نموده است.

 

گوشی های سری Mate هوآوی

گوشی های سری Mate هوآوی سری از گوشی های هوشمند برتر هوآوی با سیستم عامل اندرویدی است که از ویژگی های این سری میتوان به صفحه نمایش های بزرگ که آنها در رده فبلت ها قرار میدهد و تکنولوژی های خاص هوآوی اشاره کرد که در این سری از گوشی ها به کار برده است.
 از سال 2016، هوآوی با همکاری سازنده آلمانی Leica همکاری داشته است، که متعاقباً از این لنزها در سری هوآوی Mate استفاده شده است.تنها تفاوتی که آخر گوشی عرضه این سری یعنی Mate 30 داشته است نبود نرم افزار و اپلیکشین های پیش فرض گوگل به علت تحریم هوآوی توسط آمریکا میباشد.

 

گوشی های سری Y هوآوی

گوشی های سری Y هوآوی را میتوان جز گوشی های میان رده پرفروش و از بهترین تولیدات این شرکت دانست، که سعی شده در گوشی های این سری کیفیت مناسب همراه با قیمت مناسب عرضه شود.
 از ویژگی های اصلی این سری گوشی ها در سال 2019 میتوان به طراحی و ظاهر مشابه این سری اشاره کرد از نظر پنل صفحه نمایش همه گوشی های این سری دارای پنل IPS میباشند.بیشتر این گوشی ها از تراشه میان رده و پایین رده استفاده مینمایند، و از نظر باتری دارای ظرفیت 3 تا 4 هزار میلی آمپر هستند.

 

گوشی های آنر(honor) زیر مجموعه هوآوی

گوشی های آنر هوآوی که در واقع زیر برند شرکت هوآوی میباشد و در سال 2013 به صورت یک برند مستقل کار خود را شروع کرده و در سال 2014 به عرصه رقابت در بازارهای جهانی نیز وارد شده است.
در حال حاضر این برند داری سری گوشی های بسیار متنوعی است که گوشی های پرچمدار این برند همان گوشی های با تنها پیشوند Honor هستند از جمله سری  های این برند میتوان به X،I،V، A،T، C، Magic، Lite ،Note اشاره کرد.که هر کدام داری ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی میباشند.


 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین