0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

فروشگاه اکوتل را بشناسید

شرکت ره آورد فن و اندیشه پژواک بیش از پنج سال بـه عنـوان عمده فروش در صنعت تلفن همراه و لوازم جانبی فعالیــت داشته است و بعد از گذشت این سالها تصمیم به راه اندازی فروشگاه آنلاین اکوتل نموده است و تمرکـز خود را بـر پایـه رضایت و پاسـخگویی سریع بـه مشـتریان و اصل مشـتری مـداری ارائه بهترین قیمت ها و ارتباط مستمر با مشتری بـه عنـوان هدف اصلی این شرکت میباشد و تمام تلاش خود را برای ارائـه بهترین خدمـات به مشتریان خود به کار خواهد برد.

 

چرا فروشگاه اکوتل را برای خرید انتخاب کنید؟

در فروشگاه اینترنتی اکوتل سعی شده است برای تمام کالا ها اطلاعات کامل و بررسی کلی و بی طرفانه ای همراه با نقاط قوت و ضعف کلی محصولات نسبت را در اختیار بازدید کنندگان قرار دهیم تا بهترین و مناسبترین محصول را انتخاب کنند سپس اقدام به خرید نمایند.

همواره یکی از نگرانی کاربران اینترنت داشتن یک خرید اینترنتی مطمئن است، که فروشگاه اکوتل با داشتن نماد اعتماد دو ستاره که معتبرترین گواهینامه فعالیت در بین فروشگاه های اینترنتی است باعث میشود تا خرید و پرداخت اینترنتی خود را با اطمینان خاطر انجام دهند.

تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اکوتل دارای گارانتی و کاملا اصل بوده و با بهترین قیمت ممکن ارائه میشود.

کاربران محترم میتوانند برای مشاوره و دریافت راهنمایی در ارتباط با خرید محصولات به صورت تمام وقت با شماره های ثابت و همراه در ارتباط بوده تا بهترین و مناسب ترین کالا برای خرید به مشتریان محترم معرفی شود.